Strona Główna ≫ O Firmie
siedziba BETPOL SA
Firma Betpol powstała w 1990 roku.
Od momentu powstania, firma działa w sektorze budownictwa drogowego.

Zajmuje się:
Prowadzimy również sprzedaż kruszywa z recyklingu betonowego i asfaltowego.

Jednym z ważnych elementów pozwalającym realizować te zadania jest ciągle modernizowany park maszynowy, w którego skład wchodzą między innymi: koparki, koparki gąsienicowe, koparko-ładowarki, ładowarki, spychacze, walce drogowe, równiarki, kruszarka, ciągniki, recyklery, frezarki wyposażone w systemy automatycznej niwelacji poziomej i pionowej oraz ciągniki siodłowe z naczepami do transportu sprzętu, w sumie ponad pięćdziesiąt profesjonalnych maszyn.

W 2001 roku powstał Zakład Recyklingu i Produkcji Betonu, którego zadaniem jest produkcja betonu towarowego dla realizowanych budów jak i dla potrzeb rynku lokalnego, oraz utylizacja gruzu betonowego i żelbetowego, pochodzącego z rozbiórek z terenu miasta i gminy.
Po utylizacji ponownie wykorzystywany jest do budowy dróg i ulic. W ten sposób przyczyniamy się do zmniejszenia degradacji środowiska jak również do likwidacji „dzikich wysypisk”.

Akredytacja - Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-ISO 45001:2018

W 2017 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem, przeprowadzane są regularne szkolenia personelu, zapewniamy odpowiednią infrastrukturę.

Cieszymy się zaufaniem klientów oraz uznaniem w branży.
Otrzymaliśmy szereg wyróżnień oraz nagród, które potwierdzają jakość naszych usług.